W naszej ofercie oprócz sprzedaży oraz usług wykonawstwa mamy również usługi projektowe.

W trosce o naszych klientów pragniemy skrócić jak najbardziej się da czas realizacji robót, dlatego też obsługujemy Naszych klientów kompleksowo, zajmujemy się danym zadaniem od początku do końca – od projektu do wykonania robót branży sanitarnej, grzewczej, elektrycznej, budowlanej oraz z automatyki.

Zajmujemy się realizacją robót zarówno zaprojektowanych przez Naszą firmę jak i innych projektantów.

Świadczymy usługi na terenie całego województwa, jak i całej Polski.

Podstawową branżą wykonywaną w naszej działalności jest wykonywanie kotłowni, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm czy też instytucji użyteczności publicznej.

Świadczymy usługi z zakresu montażu instalacji centralnego ogrzewania, które stanowią ważną część w ofercie usług Naszej firmy.

Pełnimy usługi z zakresu projektu, wykonania, konserwacji, serwisu instalacji wentylacji i klimatyzacji małych układów oraz dla przemysłu ciężkiego.

W naszej ofercie mamy usługi instalacji węzłów ciepłowniczych jedno- i dwufunkcyjnych o mocach od 100 kW do 1 MW z pełnym sterowaniem pogodowym oraz systemem monitoringu i wizualizacji.

Para umożliwia przemieszczenie dużo większej ilości ciepła niż woda. Kotłownie parowe rozwiązują problem instalacji, gdzie wymagana jest para do celów technologicznych lub konieczne jest szybkie dostarczenie dużej ilości ciepła.

W ramach instalacji przemysłowych oferujemy na rzecz przedsiębiorstw produkcyjnych, oraz jednostek publicznych wykonawstwo m.in. rurociągów, stacji schładzania wody, instalacji pary.

Wykonujemy również roboty:

  • roboty elektryczne,
  • roboty teletechniczne,
  • roboty termomodernizacyjne
  • remonty budynków i pomieszczeń

Kolektory słoneczne pozwalają na konwersję energii promieniowania słonecznego na ciepło. Promieniowanie słoneczne pada na powierzchnię (absorber), która pochłania energię tego promieniowania.

Pompa ciepła wykorzystuje energię ze środowiska naturalnego i przekształca ją w ciepło grzewcze, dzięki temu mamy darmowe ciepło.

Kogeneracja jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań wysokosprawnej produkcji energii elektrycznej i cieplnej.

Zakres usług oferowanych przez naszą firmę w ramach instalacji wodno-kanalizacyjnych zawiera: projektowanie, doradztwo techniczne i wykonawstwo instalacji.

Wykonanie sieci ciepłowniczej w technologii rur preizolowanych to rozwiązanie umożliwiające ochronę systemu ciepłowniczego przed nadmiernymi stratami ciepła oraz szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Firma P.U.H. Maciej Kasperkiewicz świadczy również usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego. Jesteśmy firmą która ciągle się rozwija i poszerza swoje możliwości. Zapraszam do współpracy. 

Oprócz wykonawstwa usług, projektów czy serwisu, posiadamy również sklep/ hurtownię materiałów sanitarnych.